Famen Gıda
famen gida

FAMEN GIDA

1975 Yılında Ticari hayatına başlayan Özlider Şirketler Gurubu, gıda toptan satış ve pazarlama sektöründe kısa sürede bölgenin güçlü ve güvenilir bir aktörü haline gelmiştir. Ticari Faaliyetlerini kısa sürede hızla büyüten firmamız 2005 yılında bölgenin sayılı büyük Toptan/Perakende marketi olan FAMİLİ Market'i müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Dürüstlük ve çalışkanlığı en büyük ilke edinen firmamiz hız kesmeden büyümeyi sürdürmüş ve saglık, kozmetik, tarım ve üretim alanlarında yatırımlarına devam etmiştir. 

famengida
famengida

Bu yatırımlar çerçevesinde yılların markası olan Viva, Cici ve Meyvem meyve sularını tüm haklarıyla beraber 2012 yılında bünyesine dahil etmiştir.
Üretim alanındaki yatırımlarını bu alımla hızlandıran firmamız 2017 yılında ilk enerji içeceği olan VİVA ENERJİ İÇECEĞİ'ni piyasa sürmüştür. 2018 yılında ise BİGBANG ENERJİ İÇECEĞİ'ni piyasaya sürerekpazar payını daha da genişletmiştir. 

Avrupa, Afrika ve Arap yarımadasına ihracat yapan Famen Gıda bölgenin sayılı büyük Meyve suyu ve Enerji içeceği üreticisi olarak devam etmektedir. Famen Gıda'nın ana gayesi ülkemizin ve milletimizin kaliteli ürünlerini dünyaya tanıtmaktır.
Famen Gıda'nın günümüzde 40 dan fazla ülkeye ihracatı vardır.

famengida
famengida

Misyon

Müşterilerimizin karlılıgına katkı sağlayan, beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan rekabetçi, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile sektörün öncü firmalarından olmak.

Vizyon

Yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarımıza uluslararası standartlarda hizmet sunan; rekabetçi fiyat ile kaliteyi müşterilerimize standart olarak sunan ,teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla tüketici ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe bir dünya şirketi olmak. 

Bizden Haberler

Gelişmelerden haberdar olmak için email adresinizi kaydediniz.